Epic Games bu hafta iki ücretsiz oyun hediye ediyor – Son Dakika Bilim Teknoloji Haberleri

Epic Games her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Aktif kullanıcı sayısını artırmak için ücretsiz oyunlar sunan platformun en yeni ücretsiz oyunları ise The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition ve Thief.

The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition normalde 1.499 TL'ye satılırken Thief 149 TL'ye satılıyor.

Epic, bu oyunu 11 Nisan saat 18.00'e kadar ücretsiz olarak sunuyor.

EPIC SİZE HER HAFTA YENİ ÜCRETSİZ OYUNLAR VERMEYE DEVAM EDİYOR

Epic Games hesabına sahip kullanıcılar kısa süreliğine ücretsiz erişimden yararlanabilirler. Dış Dünyalar: Spacer'ın Seçimi Sürümü ve Thief'i ücretsiz kütüphanelerine eklediklerinde, ona sonsuza kadar sahip olacaklar.

Dış Dünyalar: Spacer'ın Seçimi Sürümü, Aslında ana oyunun en iyi versiyonu olarak da nitelendirilen bu versiyon, temel oyunu ve tüm eklentileri içeriyor. Obsidian Entertainment'ın popüler rol yapma oyunu, galaksinin uzak bir köşesine giden bir koloni gemisinde kaybolduktan yıllar sonra uyanıp kendinizi koloniyi yok etme tehdidinde bulunan bir komplonun ortasında bulmanızla başlar. Güç için yarışan çeşitli ayrılıkçılarla karşılaştığınızda, olmaya karar verdiğiniz karakter, oyuncu odaklı bu hikayenin nasıl gelişeceğini belirler.

HırsızEidos-Montréal'in aksiyon oyunu ve kült klasik seri Thief'in yeniden tasavvuru. Oyun gizlilik odaklı ana hikayesiyle etkileyici.

Epic Games, bu iki oyunun ardından ücretsiz olarak dağıtacağı iki oyunu da sergiledi. Ghostrunner 11-18 Nisan tarihleri ​​arasında ücretsiz olarak sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir