Sultangazi'de otomobilin çarptığı yaşlı kadın havaya fırladı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Sultangazi'de yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadına hareket halindeki otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle havaya savrulan yaşlı kadın yaralanırken, o anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Yayınlanma: 02.06.2024 – 16:32

Abo Ol

Google Haberleri

İstanbul Sultangazi Cebeci Mahallesi 1 Cebeci Sokak'ta 31 Mayıs Cuma günü saat 16.00 sıralarında bir kaza meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, araçla seyir halindeki bir sürücü park yeri bulamayınca yolu kapatarak yola geri döndü. Sürücü park yeri aramaya devam ederken, kontrolsüz bir şekilde yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadına çarptı. Çarpmanın etkisiyle havaya savrulan yaşlı kadın, daha sonra yere düşerek yaralandı. Olay an be an güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Videoda, kontrolsüz bir şekilde yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı kadına, o sırada seyir halinde olan bir otomobilin çarptığı, çarpmanın etkisiyle yaşlı kadının yere savrulduğu görülüyor. etkisi.

“Birkaç metre ilerledi”

Kazayı anlatan yerel iş adamı Volkan Çevikoğlu, şunları söyledi: “Dün iş yerimizin önündeyken teyzelerimizden biri karşıdan karşıya geçmeye çalışıyordu. Daha önce araba geçmediği için caddeye döndü. Bir kaç turdan sonra teyze kontrol etmeden gitti, arkadaşı ise yavaş ve çok yavaş geldi.” “Hızlı değildi, teyzesine çarptı ve teyzesi ambulansın birkaç metre ilerisine giderek Taksim acil hastanesine gitti. Durumu hakkında bilgimiz yok ama kaza dükkanımızın önünde meydana geldi.”

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir