Rıdvan Dilmen'in F.Bahçeli oyuncular için isteği: “Zayıf oyuncular var” – Son Dakika Spor Haberleri

Rıdvan Dilmen, F.Bahçe'nin Konyaspor ile 0-0 berabere kaldığı karşılaşmayı yorumladı.

Rıdvan Dilmen, F.Bahçe'de en az 6-7 serbest pozisyon bulunduğunu belirtti. “Bir takım deplasmanda bunlardan daha fazla pozisyon işgal edemez.” Dedi.

“FRED İYİ GÖMÜLDÜ”

Dilmen, İsmail Yüksek'in yokluğunun F.Bahçe'yi etkilediğinin altını çizdi, “Fred'in devre arasında daha fazla öne çıkmasını bekliyordum ama hücumdaki değişiklikle birlikte Fred daha da battı.” dedi.

“TADİC AYRILMASI GEREKEN SON FUTBOLCU”

Rıdvan Dilmen, bu maçta oyundan çıkmak zorunda kalan son oyuncunun Tadic olduğunu kaydetti. “Tadic gibi 3 santrforla oynayan başka bir F.Bahçe oyuncusu var mı?” dedi.

“YETERLİ BİR KONUMA ULAŞTI”

Ünlü yorumcu İsmail Kartal'ı bu maça özel olarak eleştiremeyeceğini söyledi. “Fenerbahçe'nin bu maçı kazanmak için iyi pozisyonları vardı ama hiçbirini değerlendiremediler.” Dedi.

“Futbolcular İNANÇLARINI KAYBETTİ”

Fenerbahçe'de bazı zayıf oyuncuların bulunduğunu belirten Dilmen, şöyle konuştu: “Bu zayıflığın fiziksel durumdan değil, inanç eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum.” dedi.

Rıdvan Dilmen, F.Bahçeli oyuncuların şampiyonluğa olan inancını kaybettiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Fenerbahçelilerin bir daha böyle bir şey olmayacağı düşüncesine kapıldığını, oyuncu grubunun artık havlu attığını, şampiyonluğa olan güvenin azaldığını gördüm.”

“1 AY BOYUNCA MÜKEMMEL HAKEM PERFORMANSLARI GÖRDÜM”

Son olarak hakemin performansına da değinen Dilmen, şunları söyledi: “Bir aydır harika hakemlik performansları görüyorum. Hakemlerin çok rahat olduğunu gördüm. Sivasspor-Fenerbahçe maçı hariç. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir