Otomotiv şirketlerinin başkanı Mehmet Torun güvenini tazeledi – Son Dakika Cumhuriyet'te Ege Haberleri

Ege Otomotiv Derneği'nin (EGOD) Olağan Genel Kurulu Bornova Belediyesi Sivil Toplum Merkezi'nde gerçekleştirildi. Mevcut başbakan Mehmet Torun yeniden seçilerek güvenini tazeledi.

Genel kurula İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz başkanlık ederken, genel kurula Bornova Belediyesi eski Başkanı Mustafa İduğ, EGOD'un önceki başkanlarından İsmail Kazcıoğlu, Mustafa İduğ katıldı. Akkalay ve EGOD üyeleri. Yönetim kurulunun aklanmasının ardından seçimlere tek listeyle katılan Mehmet Torun, genel kurulun oylarının tamamını alarak ikinci dönem vizesi aldı.

EGOD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Torun, seçim sonrası yaptığı konuşmada, EGOD olarak yeni dönemde de ilk dönemde yürütülen çalışmalara göre üstün bir performansla çalışacaklarını söyledi. EGOD Başkanı Torun, yeni yönetimin başkan yardımcılığına Deniz Özçakirler'i atadığını belirterek, şunları söyledi: “Bize gösterilen bu güvene layık olmaya çalışacağız. Türkiye zor bir süreçten geçse de siyasi açıdan pek çok konu var. Otomotiv sektörü gibi çok önemli bir sektörün merkezi ve yerel sorunlarını, sorunlarını ve beklentilerini yönetimlere aktarıyoruz.” Bazı faaliyetler gerçekleştireceğiz” dedi.

EGOD Yönetim Kurulu 2024-2027 Mehmet Torun, Başkan Deniz Özçakçılar, Başkan Yardımcısı Erkan Uz, Başkan Yardımcısı Ertuğ Akkalay, Başkan Yardımcısı Berk Altınkeser, Genel Sekreter Erdem Gülüş, Sayman Fatih Odabaşılar, Üyeler, Ramazan Bektaş, Serkan Terece, Tahsin Yüksel, Nilsu Kalkan, Sevgi Algan, İlker Alkız, Ahmet Namık Kutlu, Oğulcan Aktaş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir