F.Bahçe'de “başkanlık yarışı” trafiği: Ali Koç ile Sadettin Saran'ın buluşması başladı: Aziz Yıldırım hareket ediyor… F.Bahçe

Bir sonraki seçimlere hazırlanan Fenerbahçe'de başkan Ali Koç ile başkan adayları arasında yer alan Sadettin Saran arasında görüşme başladı.

Yağız Sabuncuoğlu'nun verdiği bilgiye göre ikilinin merakla beklenen buluşması devam ediyor.

Sercan Hamzağlu'ya göre 15'e yakın F.Bahçe federasyonu başkanı Ali Koç'tan randevu aldı. F.Bahçe Başkanı Ali Koç, federasyon başkanlarıyla pazar günü saat 16.00'da Faruk Ilgaz tesislerinde bir araya gelecek.

ALİ KOÇ'TAN SADETTİN SARAN'A TEKLİF

Toplantının detaylarına ilişkin iddialar da dikkat çekti. Ali Koç'un yeniden aday olmak istemediği ancak Aziz Yıldırım'ın yeniden başkan olmasını istemediği belirtildi. Ali Koç seçilirse Aziz Yıldırım'ın aday olmayacağı yönünde söylentiler de var. Topluluğun vardığı sonuç şu şekilde:

Ali Koç bir dönem daha başkan olarak görev yapacak. Sadettin Saran'a da listesinde yer almasını teklif edecek. Futbolun tüm sorumluluğunu Saran'a yüklüyoruz. Türk futbolunun temizliği için çalışacak.

ADAYLIĞI AZİZ YILDIRIM TARAFINDAN TAŞIDI

Bir diğer gelişme ise eski cumhurbaşkanı Aziz Yıldırım'ın adaylığıyla ilgili. Yıldırım için çok şaşırtıcı bir açıklama yapıldı. Daha önce aday olacağı haberlerini kesin bir dille yalanlayan Yıldırım'ın da seçimlere hazırlandığı öğrenildi. Ancak Yıldırım aday olmasa bile eski yönetici arkadaşlarından birini destekleyeceği ve aday olabileceği bildirildi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kıyamet kopuyor!  Batshuayi'nin yeni adresi GalatasarayKıyamet kopuyor! Batshuayi'nin yeni adresi Galatasaray
Mbappé'de deprem!  Ayrılığını resmen duyurduMbappé'de deprem! Ayrılığını resmen duyurdu
Federasyon duyurdu!  İşte yabancılara ilişkin yeni kuralFederasyon duyurdu! İşte yabancılara ilişkin yeni kural

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir