Cihangir Ceyhan'la “Dengeler: Birisi Olmak” 19 Nisan'da GAİN'de – KÜLTÜR SANAT

Başrolünü Cihangir Ceyhan'ın paylaştığı 'Dengeler: Birisi Olmak' dizisinin fragmanı yayınlandı. Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, 19 Nisan'da GAIN izleyicileriyle buluşacak.

Başrolünü Cihangir Ceyhan'ın paylaştığı 'Dengeler: Biri Olmak' dizisinin yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen yeni GAIN serisi 19 Nisan'da kamuoyuyla buluşacak.

Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrol oyuncusu Cihangir Ceyhan'dır. Yaşadıkları nedeniyle gayri meşru dünyanın içine çekilen Ferit Kamacı karakterini canlandırıyor. Çocukluğundan beri bambaşka bir hayatın hayalini kuran Ferit, kendisini adım adım suç, şiddet, hırs ve intikamla dolu bir dünyanın içinde bulur. Çocuksu ruhunu ve naifliğini, gerçekleşmemiş olasılıklarla geride bırakmak zorunda kalan Ferit, “birisi olabilmek” için pek çok şeyi feda edecektir.

Inter'in “Dengeler: Bir Olmak” dizisinde Cihangir Ceyhan, Mazlum Çimen, Erol Babaoğlu, Sabahattin Yakut, Savaş SAT, Burak Şafak, Tanju Bilir, Ulvi Kahyaoğlu, Gurur Çiçekoğlu, Zamire Zeynep Özdemir, Mücahit Koçak, Canan Ürekil ve Ersin Olgaç Yapım gibi başarılı oyunculara eşlik ediyor. Yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir'in üstlendiği Dengeler: Birisi Olmak dizisinin senaryosu Sarp Kalfaoğlu'na ait.

“Dengeler: Birisi Olmak” 19 Nisan'da sadece GAIN'de…

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir