Birinci Aşamaya Büyük Alkış – KÜLTÜR SANAT

ALBET oyuncularının hazırladığı oyun; Dekorasyonu, kostümleri, oyuncu performansları ve müzikleriyle tiyatroseverleri büyüledi.

İlk gösterimi Ulaş Açık Hava Tiyatrosu Bayam'da gerçekleştirilen gösteriye Aliağa Kaymakamı Zekeriya Güney, Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Öztürk, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Serap Cerrahoğlu ile çok sayıda tiyatrosever katıldı. Yoğun ilgi gören gösteride 40 kişilik ALBET ekibi performanslarıyla tiyatro resitali düzenledi. Kness Up grubu ise müzikleriyle geceye renk kattı.

Oyunda; Günümüzde ünlü olma kavramının nasıl değiştiği, artık görünür olmanın düşünür olmaktan daha değerli olduğu, sürekli kimlik arayışının olduğu bir yüzyılda insanların giderek sanal bir dünyaya itildiği absürt bir dille anlatıldı. . başkalarının kuklası haline gelirler. Gösteri kahkahalara neden olurken izleyenleri de düşündürdü.

Gecenin sonunda ALBET oyuncuları ayakta alkışlanırken, Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Öztürk, sanat yönetmeni Demet Bozkurt'a çiçek takdim etti. Gösterinin büyük emek ve sabırla hazırlanıp sahnelendiğini belirten Bozkurt, şöyle konuştu: “Salonları dolduran tiyatroseverlere, ASEV ailesine, ALBET'in oyuncu ve teknik ekibine, Aliağa Belediye Başkanımız Serkan'a teşekkür ediyorum. Her zaman sanatın ve sanatçının yanında olan Acar.”
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir