Adaya vedanın adı açıklandı: Kırmızı Takım'ın yarışmacısı arkadaşlarına veda etti… – Son Dakika Hayat Haberleri

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, Acil Durum Konseyi'nde sürpriz bir gelişme paylaştı. Kırmızı takımdan bir yarışmacı takım arkadaşlarıyla vedalaşarak mavi takıma katıldı.

Yayınlanma: 25.04.2024 – 22.56

Abo Ol

Google Haberleri

Survivor All Star'da defalarca ortadan kaldırıldı Mavi takım Ayrılıkçıların ardından Acun Ilıcalı Yönetim kurulundaki rakiplerle bir araya geldi. Acil Durum Konseyi'ndeki sorun takımın eşitliğinin olmamasıydı. 9 kişiden oluşan kırmızı takım ile 6 kişiden oluşan mavi takım arasındaki dengesizlikler nedeniyle Acun Ilıcalı adında bir isim seçildi. Mavi takıma Geçeceğini duyurdu. Kurultayın diğer ekibinde yer alacak bir isim olarak Merve Aydın azimli. Merve, yarışmanın ilerleyen aşamalarında Mavi Takım'da yer alacak.

Acun Ilıcalı Karatı şu şekilde açıkladı:

Düellolarda Kırmızı Takım birçok düello kazanarak skorun dengesini bozdu. Bu nedenle iki takım arasında iyi bir durum var. Ancak şu anda dengeli olmayan tek şey kadın sayısıdır. Arkadaşlar Survivor'da bu Acil İpucunun asıl sebebi bu dengesizliği düzeltmektir. Şimdi kırmızı takımda tahmin edebileceğiniz gibi 4 başarılı kadın yarışmacı var. Yapmamız gereken, mavi takıma bir yarışmacının hamle yapması.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir