ABD'de bir film gibi! Cenazesinde hayatta olduğu ortaya çıktı

New York Times gazetesinin haberine göre, Lancaster Bölge Şerif Ofisi yetkilisi Ben Houchin, 74 yaşındaki Constance Glantz'ın dün yerel saatle 9.44'te kaldığı huzurevinde hayatını kaybettiğini söyledi.

Houchin, ölümün açıklanmasının ardından Glantz'ın cenaze hizmetlerini yürüten şirket çalışanlarının yer değiştirme sürecine başladığını söyledi.

Cenaze işlemlerini başlatan memurun kadının hala nefes aldığını fark ettiğini söyleyen Houchin, memurun hemen yetkililerle iletişime geçtiğini söyledi.

“OLAĞANÜSTÜ BİR OLAY”

Houchin, itfaiye ekiplerinin kadını hastaneye götürdüğünü belirterek, “Bu çok alışılmadık bir olay. 31 yıldır bu işi yapıyorum ve daha önce hiçbir şey bu noktaya gelmemişti.” dedi.

Houchin, olayda huzurevi çalışanlarının hukuka aykırı davranıp davranmadığının henüz tespit edilmediğini, soruşturmanın devam ettiğini vurguladı.

DÜNYADA NADİR OLARAK BENZER VAKALAR YAŞANDI

Dünyada öldüğü bildirilen ancak çok geçmeden hayatta olduğu keşfedilen nadir insanlar var.

Güney Afrika'da 2018 yılında trafik kazası geçiren kadının olay yerinde hayatını kaybettiği sanılarak morga kaldırıldığı ancak daha sonra hayatta olduğu öğrenildi.

ABD'nin Michigan eyaletinde beyin felci teşhisi konan yirmi yaşındaki Timesha Beauchamp'ın, 2020 yılında sağlık görevlileri tarafından öldüğü açıklandı ve cenaze işlemleri sırasında hayatta olduğu ortaya çıktı.

Iowa eyaletinde adı verilmeyen 66 yaşındaki kadının 2023 yılında Alzheimer bakım merkezinde hayatını kaybettiği ve cenaze töreni sırasında hayatta olduğunun tespit edildiği bildirildi.

Kaynak: AABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şu ana kadarki en önemli adım!  Biden imzaladı ve yürürlüğe girdiŞu ana kadarki en önemli adım! Biden imzaladı ve yürürlüğe girdi
Hubble Uzay Teleskobu devre dışı bırakıldı!Hubble Uzay Teleskobu devre dışı bırakıldı!
Komşu kadınlar arasındaki tartışma cinayetle sonuçlandı!  Birkaç kez ateş açarak öldürdüKomşu kadınlar arasındaki tartışma cinayetle sonuçlandı! Birkaç kez ateş açarak öldürdü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir